NİRVANA BUTİK MASAJ

Vücut Ağrılarınıza
Günün Yorgunluğuna
Strese

Masaj Etik Kuralları

Masaj Etik Kuralları'na masaj yaptıran kişinin de uyması gereklidir!

Siz değerli müşterilerimizin de etik kurallarımıza saygı göstereceğine inanıyor, masaj hizmeti sırasında masör ve masözlerimizden etik dışı isteklerde bulunulmamasını rica ediyoruz. Aksi takdirde uygulama sonlandırılacaktır! Profesyonel masaj hizmeti talep eden herkese aynı kalitede hizmet sunmak. Bütün müşterileri (dil, din, ırk, cinsiyet vb) ayrımı yapmaksızın kabul etmek ve hizmet sunmak. Müşterinin mahremiyetine saygı göstermek. Sadece uzmanlık eğitimi ve sertifika alınan teknik ve tedavi üsüllerini uygulamak.

Hiçbir şekilde müşteriyle cinselliği çağrıştıracak bir eylem, söz veya imada dahi bulunmamak. Her zaman müşteriler için temiz, güvenli ve profesyonel bir ortam sağlamak. Reklam, pazarlama veya web sitesinde cinselliği çağrıştıracak dil veya fotoğraf kullanmamak. Masörlük mesleğine uygun, profesyonel ve temiz kıyafet giymek. Müşterinin kendini rahat hissetmesini sağlamak amacıyla, vücudunu masaj için gerekli minimum açıklıkta, düzgün bir şekilde örtmeye özen göstermek. Müşteriyle konuşurken veya reklamlarda saygısız veya kaba bir dil kullanmamak.

Hukuk sistemindeki (maddi, cinsel veya psikolojik) "hasta istismarı" ile ilgili yasal ve mesleki sorumluluk ve kısıtlamalara eksiksiz uymak. Özelde masaj ve genelde sağlıkla ilgili yasa ve yönetmeliklerin uygulanmasında özenli olmak. Yasadışı veya (suç teşkil etmese bile) ahlaka aykırı eylemlerde bulunan her türlü kişi, kuruluş veya oluşumla hiçbir şekilde çalışmamak ve ortak olmamak.