Hindistan’da binlerce yıldır uygulanmakta olan geleneksel bir masaj türüdür. Ailelerde kuşaktan kuşağa öğretilerek günümüze ulaşmıştır. Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yönelik bir
masajdır.

Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir. Saçı ve saç derisini besleyici etkisi nedeni ile de saçın güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında çok faydalıdır.

Yanlış oturma sonucu oluşan bas, boyun, omuz ve sırt bölgesindeki şikâyetlerin giderilmesinde etkili bir masajdır. Özellikle bas ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmaları gibi sorunların giderilmesinde etkili olan Baş Boyun Ve Omuz Masajını profesyonel terapistlerimiz tarafından itina ile uygulanmakta gerekli hallerde belirli aralıklarla seans randevuları vererek müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için çalışmaktayız.

Günlük yaşamın getirdiği yoğun stres ve onun etkilerinden kurtulmak için hepimiz çeşitli yöntemlere başvururuz. Kimimiz dışarıdan geldiğinde kısa süreli bir uykuyla kimimiz bir yorgunluk kahvesiyle kimimiz de masajla rahatlamaya çalışırız. Bu yöntemler arasında masaj rahatlamak için en etkilisidir.

Stresin yan etkisi en çok sırt bölgesinde görülür. Gün içinde çok fazla ayakta durma, yanlış oturma ve ağır kaldırma gibi nedenlerle vücudumuzun ağırlığını taşıyan ve taşıdığı ağırlığı dengelemek için çalışan omurga üzerine aşırı yük biner. Bu da sırt bölgesinde kemik, eklem ve kas ağrılarına neden olur. Yaşanılan ağrıyı azaltmak için masaj oldukça etkili bir yöntemdir.
NİRVANA BUTİK MASAJ

Vücut Ağrılarınıza
Günün Yorgunluğuna
Strese

BAŞ BOYUN OMUZ MASAJI